Valmis aiakaubad

Ehita lihtsasti ja kiirelt- meie aiakaubad koosnevad elementidest ja detailidest ning on lihtsasti juhendi järgi kokkupandavad. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on toodetega kaasas. Kokkupanekuks on vaja omalt poolt ainult akutrelli.  Valmis aiakaupade puitosad on süvaimmutatud vesialuselise puidukaitsevahendiga, et suurendada vastupidavust ilmastiku suhtes, mille tõttu sobivad need kasutamiseks välitingimustes. Meie tootevalikus on:

  • varjualused
  • aiamajad
  • kuurid ja kapid
  • küttepuude/prügikastide varjualused
  • mänguväljakud ja mängumajad

Varjualused ja aiamajad

Varjualune Pergola M

soodushind 249 eur

tavahind 349 eur

Tootekood: 053601

Kerge ja modernne varjualune on valmistatud immutatud männipuidust. Sellel on 4 posti, mis on valmistatud 12x12cm materjalist ning toote kogukaal on 216kg. Varjualusel ei ole katusekallet (aga seda saab vajadusel ise tekitada lõigates mõned postid lühemaks). Varjualune on 240cm kõrge ning katusealuse pind on 300x400cm. Varjualune on kokku pakitud, kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav.  Alusele pakituna on mõõdud 400x115xh15cm. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. NB! Tootega ei ole kaasas põrandat ega katusematerjali. Kokkupanekuks on vaja omalt poolt ainult akutrelli. Toode tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ja kinnitada ohutuse tagamiseks aluse külge.

Varjualune Pergola L

soodushind 399 eur

tavahind 499 eur

Tootekood: 053602

Kerge ja modernne varjualune on valmistatud immutatud männipuidust. Sellel on 6 posti, mis on valmistatud 12x12cm materjalist ning toote kogukaal on 315kg. Varjualusel ei ole katusekallet (aga seda saab vajadusel ise tekitada lõigates mõned postid lühemaks). Varjualune on 240cm kõrge ning katusealuse pind on 300x500cm. Varjualune on kokku pakitud, kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav.  Alusele pakituna on mõõdud 300x115xh25cm. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. NB! Tootega ei ole kaasas põrandat ega katusematerjali. Kokkupanekuks on vaja omalt poolt ainult akutrelli. Toode tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ja kinnitada ohutuse tagamiseks aluse külge.

Varjualune M

soodushind 399 eur

tavahind 725 eur

Tootekood: 010302

Kiire, lihtne ja soodne viis oma aeda varjualuse ehitamiseks. Immutatud männipuidust varjualune on sobilik nii õueköögi, istumisnurga või muu varjulisema koha loomiseks oma aeda. Lisaks sobib mõõtmetelt ka autovarjualuseks. Postid on valmistatud 12x12cm materjalist ning toote kogukaal on 320kg. Varjualusel on kerge katusekalle. Varjualune M on 229cm kõrge ning katusepinnaga 304x512cm. Varjualune on kokku pakitud, kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav. Aluse mõõt kokkupanduna on 300x120x30cm. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. NB! Tootega ei ole kaasas põrandat ega katusematerjali. Kokkupanekuks on vaja omalt poolt ainult akutrelli. Toode tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ja kinnitada ohutuse tagamiseks aluse külge.

Varjualune L

soodushind 779 eur

tavahind 1299 eur

Tootekood: 010303

Kiire, lihtne ja viis oma aeda varjualuse ehitamiseks. Immutatud männipuidust varjualune L on mahukas, ning selle alla on võimalik parkida ka haagiselamu ja suurem auto, kuid sobib ka nii õueköögi, istumisnurga või muu varjulisema koha loomiseks oma aeda. Postid on valmistatud 14,5×14,5cm materjalist ning toode on kohandatud põhjamaises kliimas vastu pidamiseks (tihedad katuse reilingud). Katuse reilingu mõõdud on 14,5×14,5cm. Varjualusel on kerge katusekalle lühema külje suunas. Varjualune L on 314cm kõrge ning katusepinnaga 396x700cm. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. NB! Tootega ei ole kaasas põrandat ega katusematerjali. Kokkupanekuks on vaja omalt poolt ainult akutrelli. Toode tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ja kinnitada ohutuse tagamiseks aluse külge.

Varjualune L viilkatusega

soodushind 2999 eur

tavahind 5452 eur

Tootekood: 010201

Kiire, lihtne ja soodne viis oma aeda varjualuse ehitamiseks. Immutatud männipuidust varjualune on sobilik nii õueköögi, istumisnurga või muu varjulisema koha loomiseks oma aeda. Lisaks sobib mõõtmetelt ka autovarjualuseks. Postid on valmistatud 14x14cm materjalist ning toote kogukaal on 1500kg. Varjualusel on viilkatus, mis on valmistatud OSB-plaadist ja mille katmiseks on tootega kaasas kärgkatusemateral (mõõtu lõigatud tükid), mis tuleb kinnitada naeltega katuse külge. Toote katusematerjal on musta värvi. Eritellimusena saab valida ka rohelist või punast värvi (nende värvide soovi korral, võta meiega ühendust). NB! Tootega ei ole kaasas põrandat. Varjualune L on kuni 350cm kõrge ning katusealuse pindalaga 540x640cm. Varjualune on kokku pakitud alusele (alusel mõõt: 400x120xh160cm), kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. Kokkupanekuks on vaja omalt poolt ainult akutrelli. Toode tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ja kinnitada ohutuse tagamiseks aluse külge.

Varjualune kelpkatusega

soodushind 795 eur

tavahind 1445 eur

Tootekood: 020701

Klassikaline ja lihtsa disainiga nelinurkne varjualune on valmistatud immutatud männipuidust. Postid on valmistatud tugevast materjalist (90x90cm) ning toote kogukaal on 430kg, kõrgus 295cm ning varjualune pind 345x345cm. Varjualune on kokku pakitud alusele (320x170xh45cm) kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. Kokkupanekuks on vaja omalt poolt ainult akutrelli. Varjualusega on kaasas OSB-plaadist katus, mis on kaetud kärgkatusemateraliga. Endal on vaja paigaldada vaid tootega kaasas olevad liitekohad. Toote katusematerjal on musta värvi. Eritellimusena saab valida ka rohelist või punast värvi (nende värvide soovi korral, võta meiega ühendust). NB! Tootega ei ole kaasas põrandat. Toode tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ja kinnitada ohutuse tagamiseks aluse külge.

Varjualune lilleredel M

soodushind 1095 eur

tavahind 1980 eur

Tootekood: 020801

Tore klassikalise stiiliga nelinurkne varjualune, mille sõrestikdetailid teevad selle hubaseks ning võimaldavad toestada ronitaimi. Väike nipp- kui soovid varjualuse muuta suveks veelgi romantilisemaks istuta selle sõrestike ette näiteks elulõngad. Nelinurkne varjualune on valmistatud immutatud männipuidust, mis teeb selle vastupidavamaks ilmastikule. Postid on valmistatud tugevast materjalist (70x70cm) ning toote kogukaal on 460kg, kõrgus 295cm ning varjualune pind 345x345cm. Varjualune on kokku pakitud alusele (320x170xh50cm) kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. Kokkupanekuks on vaja omalt poolt ainult akutrelli. Varjualusega on kaasas OSB-plaadist katus, mis on kaetud kärgkatusemateraliga. Endal on vaja paigaldada vaid tootega kaasas olevad liitekohad. Toote katusematerjal on musta värvi. Eritellimusena saab valida ka rohelist või punast värvi (nende värvide soovi korral, võta meiega ühendust). NB! Tootega ei ole kaasas põrandat. Toode tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ja kinnitada ohutuse tagamiseks aluse külge.

Varjualune lilleredel M kaarjas

soodushind 1199 eur

tavahind 2170 eur

Tootekood: 020601

Tore klassikalise stiiliga nelinurkne varjualune, mille sõrestik- ja kaardetailid teevad selle romantilieks ning võimaldavad toestada ronitaimi. Väike nipp- kui soovid varjualuse muuta suveks veelgi ilusamaks istuta selle sõrestike ette näiteks elulõngad. Postid on valmistatud tugevast materjalist (70x70cm) ning toote kogukaal on 600kg, kõrgus 295cm ning varjualune pind 345x345cm. Varjualune on kokku pakitud alusele (320x170xh55cm) kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. Kokkupanekuks on vaja omalt poolt ainult akutrelli. Varjualusega on kaasas OSB-plaadist katus, mis on kaetud kärgkatusemateraliga. Endal on vaja paigaldada vaid tootega kaasas olevad liitekohad. Toote katusematerjal on musta värvi. Eritellimusena saab valida ka rohelist või punast värvi (nende värvide soovi korral, võta meiega ühendust). NB! Tootega ei ole kaasas põrandat. Toode tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ja kinnitada ohutuse tagamiseks aluse külge.

Varjualune lilleredel L

soodushind 1450 eur

tavahind 2625 eur

Tootekood: 020901

Tore klassikalise stiiliga nelinurkne varjualune, mille sõrestikdetailid teevad selle hubaseks ning võimaldavad toestada ronitaimi. Väike nipp- kui soovid varjualuse muuta suveks veelgi romantilisemaks istuta selle sõrestike ette näiteks elulõngad. Nelinurkne varjualune on valmistatud immutatud männipuidust, mis teeb selle vastupidavamaks ilmastikule. Postid on valmistatud tugevast materjalist (90x90cm) ning toote kogukaal on 730kg, kõrgus 330cm ning varjualune pind 460x460cm. Varjualune on kokku pakitud alusele (39,6x210xh85cm) kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. Kokkupanekuks on vaja omalt poolt ainult akutrelli. Varjualusega on kaasas OSB-plaadist katus, mis on kaetud kärgkatusemateraliga. Endal on vaja paigaldada vaid tootega kaasas olevad liitekohad. Toote katusematerjal on musta värvi. Eritellimusena saab valida ka rohelist või punast värvi (nende värvide soovi korral, võta meiega ühendust). NB! Tootega ei ole kaasas põrandat. Toode tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ja kinnitada ohutuse tagamiseks aluse külge.

Aiamaja S mööbliga

soodushind 1299 eur

tavahind 2360 eur

Tootekood: 020203

Tore ja hubane klassikalise stiiliga kuusnurkne aiamaja sisseehitatud pingi ja lauaga. Immutatud männipuidust varjualust kaunistavad sõrestikdetailid ning sellega on kaasas ka laudisest põrand. Postid on valmistatud tugevast materjalist ning toote kogukaal on 950kg. Varjualuse kõrgus on 340cm ja diameter 260cm. Varjualune on kokku pakitud alusele (alusel mõõt: 260x145xh75cm) kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. Kokkupanekuks on vaja omalt poolt ainult akutrelli. Varjualusega on kaasas OSB-plaadist katus, mis on kaetud kärgkatusemateraliga. Endal on vaja paigaldada vaid tootega kaasas olevad liitekohad. Toote katusematerjal on musta värvi. Eritellimusena saab valida ka rohelist või punast värvi (nende värvide soovi korral, võta meiega ühendust). Toode tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ja kinnitada ohutuse tagamiseks aluse külge.

Aiamaja M mööbliga

soodushind 1499 eur

tavahind 2700 eur

Tootekood: 020103

Hubane ja ruumikas klassikalise stiiliga kuusnurkne aiamaja sisseehitatud pingi ja lauaga. Immutatud männipuidust varjualust kaunistavad sõrestikdetailid ning sellega on kaasas ka laudisest põrand. Postid on valmistatud tugevast materjalist (90x90cm) ning toote kogukaal on 1000kg. Varjualuse kõrgus ja diameter on 340 cm. Varjualune on kokku pakitud alusele (330x180xh85cm) kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. Kokkupanekuks on vaja omalt poolt ainult akutrelli. Varjualusega on kaasas OSB-plaadist katus, mis on kaetud kärgkatusemateraliga. Endal on vaja paigaldada vaid tootega kaasas olevad liitekohad. Toote katusematerjal on musta värvi. Eritellimusena saab valida ka rohelist või punast värvi (nende värvide soovi korral, võta meiega ühendust). Toode tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ja kinnitada ohutuse tagamiseks aluse külge.

Aiamaja L

soodushind 1899 eur

tavahind 3450 eur

Tootekood: 020301

Suur klassikalise stiiliga kaheksanurkne aiamaja/varjualune. Immutatud männipuidust varjualust kaunistavad sõrestikdetailid. Postid on valmistatud tugevast materjalist ning toote kogukaal on 1200kg. Aiamaja kõrgus on 350cm ning katusealune pind 345x500cm. Varjualune on kokku pakitud alusele (alusel mõõt: 330x240xh130cm) kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. Kokkupanekuks on vaja omalt poolt ainult akutrelli. Varjualusega on kaasas OSB-plaadist katus, mis on kaetud kärgkatusemateraliga. Endal on vaja paigaldada vaid tootega kaasas olevad liitekohad. Toote katusematerjal on musta värvi. Eritellimusena saab valida ka rohelist või punast värvi (nende värvide soovi korral, võta meiega ühendust). NB! Tootega ei ole kaasas põrandat. Toode tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ja kinnitada ohutuse tagamiseks aluse külge.

Kuurid ja õuekapid

Õuekapp S

soodushind 85 eur

tavahind 190 eur

Tootekood: 031801

Väike õuekapp, kus on mugav hoiustada väiksemaid aiatarbeid (näiteks õue mänguasju, lillepotte vms). Kapiga on kaasas üks riiul ning selle fassaad on valmistatud 15mm paksusest materjalist. Kapi esimene osa on 85cm ja tagumine 93cm kõrge. Kapi aluspinna suurus on 90x42cm ning katusealune pind 98x45cm. Kapi kogukaal on 47kg. Kapp on kokku pakitud, kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. Kokkupanekuks on vaja ainult omalt poolt akutrelli. Kapiga on kaasas OSB-plaadist katus, mille katmiseks on kaasas bituumenist juba mõõtu lõigatud tükid, mis tuleb kinnitada liistudega katuse külge. Toote katusematerjal on musta värvi. Toode tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ning ohutuse tagamiseks tuleks see kinnitada seina või aluspinna külge, et vältida selle ümber kukkumist.

Õuekapp M1

soodushind 125 eur

tavahind 275 eur

Tootekood: 031901

Immutatud männipuidust komplektne õuekapp, kus on mugav hoiustada väiksemaid aiatarbeid (näiteks õue mänguasju, lillepotte vms). Kapiga on kaasas kolm riiulit ning selle laudis on valmistatud 15mm paksusest materjalist. Kapi esimene osa on 156cm ja tagumine 162cm kõrgune. Kapi aluspinna suurus on 90x42cm ning katusealune pind 98x45cm. Toote kogukaal on 79kg. Kapp on kokku pakitud, kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. Kokkupanekuks on vaja ainult omalt poolt akutrelli. Kuuriga on kaasas OSB-plaadist katus, mille katmiseks on kaasas bituumenist juba mõõtu lõigatud tükid, mis tuleb kinnitada liistudega katuse külge. Toote katusematerjal on musta värvi. Toode tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ning ohutuse tagamiseks tuleks see kinnitada seina või aluspinna külge, et vältida selle ümber kukkumist.

Õuekapp M2

soodushind 125 eur

tavahind 275 eur

Tootekood: 032001

Immutatud männipuidust komplektne õuekapp, mille riiulites on mugav hoiustada väiksemaid aiatarbeid (näiteks õue mänguasju, lillepotte vms) ning kapi kõrgemas osas suuremaid (näiteks labidaid, rehasid jms). Kapiga on kaasas kolm riiulit ning selle laudis on valmistatud 15mm paksusest materjalist. Kapi esimene osa on 156cm ja tagumine 162cm kõrgune. Kapi aluspinna suurus on 90x42cm ning katusealune pind 98x45cm. Kapp on kokku pakitud, kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. Kokkupanekuks on vaja ainult omalt poolt akutrelli. Kuuriga on kaasas OSB-plaadist katus, mille katmiseks on kaasas bituumenist juba mõõtu lõigatud tükid, mis tuleb kinnitada liistudega katuse külge. Toote katusematerjal on musta värvi. Toode tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ning ohutuse tagamiseks tuleks see kinnitada seina või aluspinna külge, et vältida selle ümber kukkumist.

Tööriistakuur S

soodushind 115 eur

tavahind 245 eur

Tootekood: 032201

Hea hinnaga väike kuur uksega, millest on mugav asju kätte saada (69,5x181cm ava mõõt). Kuuriga on kaasas 2 riiulit (mõõtudega 77x31cm), mida võib soovi korral kuuri sisse kinnitada. Kuuri laudis on valmistatud 15mm paksusest materjalist. Kuuril on väike katusekalle ning selle kõrgeim osa on 190cm. Kuuri aluspinna suurus on 80x73cm ning katusealune pind 85x82cm. Toote kogukaal on 115kg. Kuuriga on kaasas ka laudisest põrand. Kuur on kokku pakitud alusele, kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. Kokkupanekuks on vaja omalt poolt akutrelli. Kuuriga on kaasas OSB-plaadist katus, mille katmiseks on kaasas bituumenist juba mõõtu lõigatud tükid, mis tuleb kinnitada liistudega katuse külge. Toote katusematerjal on musta värvi. Toode tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ning ohutuse tagamiseks tuleks see kinnitada aluspinna külge, et vältida selle ümber kukkumist.

Tööriistakuur M

soodushind 220 eur

tavahind 399 eur

Tootekood: 032202

Ruumikas kuur immutatud männipuidust. Kuuri uks on mõõtudega 70x181cm ning kuuriga on kaasas 2 riiulit, mida saab soovi korral kuuri sisse kinnitada (mõõtudega 70x31cm). Kuuri laudis on valmistatud 15mm paksusest materjalist. Kuuril on väike katusekalle ning selle kõrgeim osa on 190cm. Kuuri aluspinna suurus on 150x73cm ning katusealune pind 155x82cm. Toote kogukaal on 175kg. Kuuriga on kaasas ka laudisest põrand. Kuur on kokku pakitud alusele, kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. Kokkupanekuks on vaja omalt poolt akutrelli. Kuuriga on kaasas OSB-plaadist katus, mille katmiseks on kaasas bituumenist juba mõõtu lõigatud tükid, mis tuleb kinnitada liistudega katuse külge. Toote katusematerjal on musta värvi. Toode tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ning ohutuse tagamiseks tuleks see kinnitada aluspinna külge, et vältida selle ümber kukkumist.

Tööriistakuur L

soodushind 369 eur

tavahind 669 eur

Tootekood: 032203

Ruumikas immutatud männipuidust kuur kahe uksega (ühe ukse mõõdud 70x181cm, seega ava suurus on 140x181cm). Kuuri laudis on valmistatud 15mm paksusest materjalist. Kuuril on väike katusekalle ning selle kõrgeim osa on 193cm. Kuuri aluspinna suurus on 220x110cm ning katusealune pind 225x119cm. Toote kogukaal on 290kg. Kuuriga on kaasas ka laudisest põrand. Kuur on kokku pakitud alusele, kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav (pakituna on mõõdud: 220x110xh53cm). Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. Kokkupanekuks on vaja omalt poolt akutrelli. Kuuriga on kaasas OSB-plaadist katus, mille katmiseks on kaasas bituumenist juba mõõtu lõigatud tükid, mis tuleb kinnitada liistudega katuse külge. Toote katusematerjal on musta värvi. Toode tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ning ohutuse tagamiseks tuleks see kinnitada aluspinna külge, et vältida selle ümber kukkumist.

Jalgrattakuur

soodushind 285 eur

tavahind 339 eur

Tootekood: 032301

Jalgrattakuur immutatud männipuidust kahe suure uksega, et rattaid oleks mugav sisse-välja luugutada. Kuuri laudis on valmistatud 15mm paksusest materjalist. Kuuril on katusekalle kuuri taha ning selle kõrgeim osa on 158cm. Kuuri aluspinna suurus on 222x120cm. Toote kogukaal on 226kg. Kuuriga on kaasas ka laudisest põrand ja OSB-plaadist katus, mille katmiseks on kaasas bituumenist juba mõõtu lõigatud tükid, mis tuleb kinnitada liistudega katuse külge. Toote katusematerjal on musta värvi. Kuur on kokku pakitud alusele, kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav (pakituna on mõõdud: 151x105xh50cm). Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. Kokkupanekuks on vaja omalt poolt akutrelli. Toode tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ning ohutuse tagamiseks tuleks see kinnitada aluspinna külge, et vältida selle ümber kukkumist.

Kuur Locker XS

soodushind 102 eur

tavahind 184 eur

Tootekood: 031001

Hästi avanev kahe uksega kuur immutatud männipuidust, millest on mugav asju kätte saada. Kuuri laudis on valmistatud 15mm paksusest materjalist. Kuuriga on kaasas 3 riiulit mõõtudega 39,5×42,5cm, mida on soovi korral võimalik kuuri sisse kinnitada. Kuuril on väike katusekalle ning selle kõrgeim osa on 177cm. Kuuri aluspinna suurus on 85x46cm ning katusealune pind 85x48cm. Kuuri uksed on suurusega 37x165cm. Toote kogukaal on 106kg. Kuuriga on kaasas ka laudisest põrand. Kuur on kokku pakitud alusele, kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. Kokkupanekuks on vaja omalt poolt akutrelli. Kuuriga on kaasas OSB-plaadist katus, mille katmiseks on kaasas bituumenist juba mõõtu lõigatud tükid, mis tuleb kinnitada liistudega katuse külge. Toote katusematerjal on musta värvi. Toode tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ning ohutuse tagamiseks tuleks see kinnitada aluspinna külge, et vältida selle ümber kukkumist.

Kuur Locker XL

soodushind 209 eur

tavahind 375 eur

Tootekood: 030601

Hästi avanev kahe uksega kuur immutatud männipuidust, millest on mugav asju kätte saada. Kuuri kitsam uks on mõõtudega 51,5x181cm ning selle taga oleva osa sisse saab kinnitada soovi korral 2 riiulit , mis on tootega kaasas ning 60cm laiused. Kuuri suurem uks on mõõtudega 100x181cm ning selles osas on mugav hoiusada suuremamõõtmelisi ning kõrgemaid asju. Kuuri laudis on valmistatud 15mm paksusest materjalist. Kuuril on viilkatus ning selle kõrgeim osa on 220cm. Kuuri aluspinna suurus on 170x83cm ning katusealune pind 191x103cm. Toote kogukaal on 210kg. Kuuriga on kaasas ka laudisest põrand. Kuur on kokku pakitud alusele (pakitud kujul on mõõdud: 185x100xh46cm), kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. Kokkupanekuks on vaja omalt poolt akutrelli. Kuuriga on kaasas OSB-plaadist katus, mille katmiseks on kaasas bituumenist juba mõõtu lõigatud tükid, mis tuleb kinnitada liistudega katuse külge. Toote katusematerjal on musta värvi. Toode tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ning ohutuse tagamiseks tuleks see kinnitada aluspinna külge, et vältida selle ümber kukkumist.

Kuur Shed XS

soodushind 235 eur

tavahind 428 eur

Tootekood: 030101

Lihtne ja praktiline immutatud männipuidust komplektne kuur, milles on mugav hoiustada aiatarbeid Kapiga on kaasas kaks riiulit (mõõtudega 39x147cm), mille saab soovi korral kuuri sisse panna ja sellisel juhul on seal mugav hoiustada väiksemaid aiatarbeid (lillepotte, mullakotte, ämbreid jms). Juhul kui on soov kuuris hoiustada kõrgemaid asju nagu labidad, rehad vms, siis on võimalik riiuleid mitte kuuri panna või lõigata need väiksemaks (sellisel juhul on vaja kasutada mõõdulinti ja saagi) ja panna ühte külge. Kuuri laudis on valmistatud 15mm paksusest materjalist. Kuuril on viilkatus ning selle kõrgeim osa on 216cm. Kuuri uks on mõõtudega 70x181cm. Kuuri aluspinna suurus on 150x73cm ning katusealune pind 175x83cm. Toote kogukaal on 190kg. Toote kogukaalKuur on kokku pakitud, kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. Kokkupanekuks on vaja omalt poolt akutrelli. Kuuriga on kaasas OSB-plaadist katus, mille katmiseks on kaasas bituumenist juba mõõtu lõigatud tükid, mis tuleb kinnitada liistudega katuse külge. Toote katusematerjal on musta värvi. Toode tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ning ohutuse tagamiseks tuleks see kinnitada seina või aluspinna külge, et vältida selle ümber kukkumist.

Kuur Shedwin aken ees

soodushind 370 eur

tavahind 675 eur

Tootekood: 030701

Tore ja praktiline aknakesega kuur immutatud männipuidust, milles on mugav hoiustada aiatööriistu, niidukit jms. Kuuri uks on mõõtmetega 69,5x181cm. Kuuri laudis on valmistatud 15mm paksusest materjalist. Kuuril on viilkatus ning selle kõrgeim osa on 222cm. Kuuri aluspinna suurus on 180x135cm ning katusealune pind 203x153cm. Toote kogukaal on 310kg. Kuuriga on kaasas ka laudisest põrand ja pleksiklaasist aken. Kuur on kokku pakitud alusele (pakitud kujul on mõõdud: 185x85xh57cm), kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. Kokkupanekuks on vaja omalt poolt akutrelli. Kuuriga on kaasas OSB-plaadist katus, mille katmiseks on kaasas bituumenist juba mõõtu lõigatud tükid, mis tuleb kinnitada liistudega katuse külge. Toote katusematerjal on musta värvi. Toode tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ning ohutuse tagamiseks tuleks see kinnitada aluspinna külge, et vältida selle ümber kukkumist.

Kuur Shed M aknaga

soodushind 476 eur

tavahind 815 eur

Tootekood: 030301

Lihtne ja praktiline immutatud männipuidust komplektne kuur, milles on mugav hoiustada aiatööriistu, niidukit jms. Kuuril on ees kaks suurt ust (ühe ukse mõõt on 70x181cm ava suurus seega 140x181cm), mille tõttu saab selles hästi hoiustada ka suuremõõtmelisi asju. Kuuri laudis on valmistatud 15mm paksusest materjalist. Kuuril on viilkatus ning selle kõrgeim osa on 216cm. Kuuri aluspinna suurus on 220x213cm ning katusealune pind 240x233cm. Toote kogukaal on 410kg. Kuuriga on kaasas ka laudisest põrand ja pleksiklaasist aken. Kuur on kokku pakitud alusele (pakitud kujul on mõõdud: 235x70xh80cm), kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. Kokkupanekuks on vaja omalt poolt akutrelli. Kuuriga on kaasas OSB-plaadist katus, mille katmiseks on kaasas bituumenist juba mõõtu lõigatud tükid, mis tuleb kinnitada liistudega katuse külge. Toote katusematerjal on musta värvi. Toode tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ning ohutuse tagamiseks tuleks see kinnitada aluspinna külge, et vältida selle ümber kukkumist.

Kuur Shed L aknaga

soodushind 645 eur

tavahind 1169 eur

Tootekood: 030401

Lihtne ja praktiline immutatud männipuidust komplektne kuur, milles on mugav hoiustada aiatööriistu, niidukit jms. Kuuri laudis on valmistatud 15mm paksusest materjalist. Kuuril on ees kaks suurt ust (ühe ukse mõõt on 70x181cm ava suurus seega 140x181cm), mille tõttu saab selles hästi hoiustada ka suuremõõtmelisi asju. Kuuril on viilkatus ning selle kõrgeim osa on 227cm. Kuuri aluspinna suurus on 213x280cm ning katusealune pind 240x304cm. Toote kogukaal on 540kg. Kuuriga on kaasas ka laudisest põrand ja pleksiklaasist aken. Kuur on kokku pakitud alusele (pakitud kujul on mõõdud: 285x75xh95cm), kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. Kokkupanekuks on vaja omalt poolt akutrelli. Kuuriga on kaasas OSB-plaadist katus, mille katmiseks on kaasas bituumenist juba mõõtu lõigatud tükid, mis tuleb kinnitada liistudega katuse külge. Toote katusematerjal on musta värvi. Toode tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ning ohutuse tagamiseks tuleks see kinnitada aluspinna külge, et vältida selle ümber kukkumist.

Kuur Shed XXL aknaga

soodushind 1019 eur

tavahind 1839 eur

Tootekood: 030901

Mahukas ja praktiline, kahe uksega immutatud männipuidust komplektne kuur, milles on mugav hoiustada aiatööriistu, niidukit jms. Kuuril on kaks suurt ust (ühe ukse mõõt on 79,5x181cm, seega ava suurus on 158x181cm). Kuuri laudis on valmistatud 15mm paksusest materjalist. Kuuril on viilkatus ning selle kõrgeim osa on 248cm. Kuuri aluspinna suurus on 330x323cm ning katusealune pind 350x336cm. Toote kogukaal on 800kg. Kuuriga on kaasas ka laudisest põrand ja pleksiklaasist aken. Kuur on kokku pakitud alusele (pakitud kujul on mõõdud: 325x80xh140cm), kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. Kokkupanekuks on vaja omalt poolt akutrelli. Kuuriga on kaasas OSB-plaadist katus, mille katmiseks on kaasas bituumenist juba mõõtu lõigatud tükid, mis tuleb kinnitada liistudega katuse külge. Toote katusematerjal on musta värvi. Toode tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ning ohutuse tagamiseks tuleks see kinnitada aluspinna külge, et vältida selle ümber kukkumist.

Garaaž

soodushind 999 eur

tavahind 1816 eur

Tootekood: 031401

Lihtne ja kiire viis garaaži ehitamiseks oma koduõue või suvilasse. Garaaži võib kasutada ka jalgrataste vms suuremamõõtmeliste asjade kuurina. Garaažil on ees 2 ust (ühe ukse moot 120x188cm, seega ava suurus 240x188cm). Toode on valmistatud immutatud männipuidust ning selle laudis on valmistatud 15mm paksusest materjalist. Garaažil on viilkatus ning selle kõrgeim osa on 225cm. Garaaži aluspinna suurus on 504x310cm ning katusealune pind 524x330cm. Toote kogukaal on 810kg. Tootega on kaasas pleksiklaasist aken. NB! Tootega ei ole kaasas põrandat. Toode on kokku pakitud alusele (pakitud kujul on mõõdud: 310x120xh110cm), kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. Kokkupanekuks on vaja omalt poolt akutrelli. Kuuriga on kaasas OSB-plaadist katus, mille katmiseks on kaasas bituumenist juba mõõtu lõigatud tükid, mis tuleb kinnitada liistudega katuse külge. Toote katusematerjal on musta värvi. Toode tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ning ohutuse tagamiseks tuleks see kinnitada aluspinna külge, et vältida selle ümber kukkumist.

Küttepuude või prügikastide varjualused

Küttepuude/pügikastide varjualune S

soodushind 119 eur

tavahind 159 eur

Tootekood: 100201

Väike ja lihtne immutatud männipuidust varjualune küttepuude või väiksemate prügikonteinerite hoiustamiseks. Kuuri küljed on üle löödud 15mm paksuse laudisega. Katusel on väike kalle, et juhtida ära vihmavett. Katuse kõrgeim osa on 180cm. Toote kogulaius on 217cm ja sügavus 80cm. Toote kogukaal on 82kg. Kuuriga on kaasas laudisest katus. Varjualune on kokku pakitud alusele, kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. Kokkupanekuks on vaja ainult omalt poolt akutrelli. Kokkupakituna on aluse mõõt 80x220xh25cm. Toode tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ning ohutuse tagamiseks tuleks see kinnitada seina või aluspinna külge, et vältida selle ümber kukkumist.

Küttepuude/pügikastide varjualune M

soodushind 155 eur

tavahind 280 eur

Tootekood: 100901

Lihtne ja praktiline immutatud männipuidust varjualune küttepuude või prügikonteinerite hoiustamiseks. Kuuri küljed on üle löödud 15mm paksuse laudisega. Katusel on väike kalle, et juhtida ära vihmavett. Katuse kõrgeim osa on 185cm. Toote kogulaius on 280cm ja sügavus 111cm. Toote kogukaal on 136kg. Kuuriga on kaasas laudisest katus. Varjualune on kokku pakitud alusele, kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. Kokkupanekuks on vaja ainult omalt poolt akutrelli. Toode tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ning ohutuse tagamiseks tuleks see kinnitada seina või aluspinna külge, et vältida selle ümber kukkumist.

Küttepuude/pügikastide varjualune L

soodushind 524 eur

tavahind 950 eur

Tootekood: 100301

Mahukas immutatud männipuidust varjualune küttepuude või prügikonteinerite hoiustamiseks. Kuuri küljed on üle löödud 15mm paksuse laudisega. Katusel on väike kalle, et juhtida ära vihmavett. Katuse kõrgeim osa on 200cm. Toote kogulaius on 500cm ja sügavus 200cm. Toote kogukaal on 270kg. Varjualune on kokku pakitud alusele (mõõdud pakitud kujul 115x200xh100cm), kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. Kokkupanekuks on vaja ainult omalt poolt akutrelli. Kuuriga on kaasas laudisest katus. Toode tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ning ohutuse tagamiseks tuleks see kinnitada seina või aluspinna külge, et vältida selle ümber kukkumist.

Küttepuude/pügikastide varjualune kapiga

soodushind 230 eur

tavahind 415 eur

Tootekood: 100501

Lihtne ja praktiline immutatud männipuidust komplektne varjualune, mille ühes otsas on kapp, kus on mugav hoiustada kirvest, aiatarbeid, pakendiprügikogumiskotte vms. Kapi ukse Laius on 69,5cm. Varjualust saab kasutada nii küttepuude kui ka prügikonteinerite hoiustamiseks. Kuuri laudis on valmistatud 15mm paksusest materjalist. Katusel on väike kalle, et juhtida ära vihmavett. Katuse kõrgeim osa on 210cm. Toote kogulaius on 300cm ja sügavus 100cm. Toote kogukaal on 246kg. Varjualune on kokku pakitud, kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. Kokkupanekuks on vaja ainult omalt poolt akutrelli. Kuuriga on kaasas OSB-plaadist katus, mille katmiseks on kaasas bituumenist juba mõõtu lõigatud tükid, mis tuleb kinnitada liistudega katuse külge. Toote katusematerjal on musta värvi. Toode tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ning ohutuse tagamiseks tuleks see kinnitada seina või aluspinna külge, et vältida selle ümber kukkumist.

Mänguväljakud ja -majad

Mängumaja Karolina

soodushind 230 eur

tavahind 430 eur

Tootekood: 170507

Tore ning soodsa hinnaga immutatud männipuidust mängumaja koduaeda või suvilasse. Majal on kaks akent (üks ruuduaken teine ilma ruutudeta) ja uks ning viilkatus. Majakese suurus on 132x113cm ja kõrgus kõrgeimast kohast 143 cm. Komplekti kogukaal on 105kg. Tootega on kaasas OSB-plaadist katus, mille katmiseks on kaasas bituumenist juba mõõtu lõigatud tükid, mis tuleb kinnitada liistudega katuse külge. Toote katusematerjal on musta värvi. Komplekt on kokku pakitud  alusele (mõõdud kokkupanduna: 110x95xh35cm), kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. Kokkupanekuks on vaja ainult omalt poolt akutrelli. Komplekt tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ning ohutuse tagamiseks tuleks see kinnitada aluspinna külge, et vältida selle ümber kukkumist.

Mängumaja Karolina trepiga

soodushind 260 eur

tavahind 460 eur

Tootekood (trepiga): 170508

Tore ning soodsa hinnaga immutatud männipuidust mängumaja koduaeda või suvilasse. Majal on väike aken ja tore rõdu, trepp ning viilkatus. Majakese suurus on 132x113cm ja kõrgus kõrgeimast kohast 140 cm. Toote kogu kõrgus on 215cm ning kogu platform suurus (maja põrand koos rõdu põrandaga) 113x150cm. Komplekti kogukaal on 120kg. Tootega on kaasas OSB-plaadist katus, mille katmiseks on kaasas bituumenist juba mõõtu lõigatud tükid, mis tuleb kinnitada liistudega katuse külge. Toote katusematerjal on musta värvi. Komplekt on kokku pakitud  alusele (mõõdud kokkupanduna: 110x150xh52cm), kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. Kokkupanekuks on vaja ainult omalt poolt akutrelli. Komplekt tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ning ohutuse tagamiseks tuleks see kinnitada aluspinna külge, et vältida selle ümber kukkumist.

Mänguväljak S (ilma aksessuaarideta)

soodushind 260 eur

tavahind 449 eur

Mänguväljak S koos aksessuaaridega

soodushind 360 eur

tavahind 549 eur

Tootekood (ilma aksessuaarideta) : 172801NO
Tootekood (koos aksessuaaridega) : 172801

Tore ning soodsa hinnaga immutatud männipuidust mänguväljak. Müüme komplekti koos või ilma aksessuaarideta. Aksessuaarideks on roheline liumägi ja 2 kiiku. Mõlemal juhul kuuluvad komplekti  puidust detailid ja nende osade ühenduseks mõeldud kinnitusvahendid. Toote kõrgus on 265cm ning suurus 280x320cm. Komplekti kogukaal on 110kg. Komplekt on kokku pakitud alusele (mõõdud kokkupanduna: 240x65xh28cm ja aksessuaaridel variandil on kõrgus u 50cm), kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav. Komplekt kuulub laudisest katus. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. Kokkupanekuks on vaja ainult omalt poolt akutrelli. Komplekt tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ning ohutuse tagamiseks tuleks see kinnitada aluspinna külge, et vältida selle ümber kukkumist.

Mänguväljak M (ilma aksessuaarideta)

soodushind 350 eur

tavahind 549 eur

Mänguväljak M koos aksessuaaridega

soodushind 460 eur

tavahind 649 eur

Tootekood (ilma aksessuaarideta) : 172901NO
Tootekood (koos aksessuaaridega) : 172901

Suur ja lõbusa ronimisseinaga mänguväljak. Müüme komplekti koos ja ilma aksessuaarideta. Aksessuaarideks on ronimiskivid, plastikust liumägi (kogupikkus 2,5 m) ja kaks kiike (tavaline + beebikiik). Mõlemal juhul kuuluvad komplekti puidust detailid ja nende osade ühendamiseks mõeldud kinnitusvahendid. Komplekt on kokku pakitud alusele (mõõdud kokkupanduna: 240x63xh48cm, koos aksessuaaridega kõrgem). Toode on lihtsasti juhendi järgi kokkupandav. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. Liumäe maja all on liivakast mõõtmetega 118x765cm. Puidust osa on valmistatud immutatud männipuidust ning liumäe osa katus on tehtud laudisest. Toote kogukõrgus on 265cm, kõrgema platformi oma 120cm ja madalama osa oma 90cm. Mänguväljaku põhjapind on 411,5x357cm. Komplekti kogukaal on 130kg. Kokkupanekuks on vaja ainult omalt poolt akutrelli. Komplekt tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ning ohutuse tagamiseks tuleks see kinnitada aluspinna külge, et vältida selle ümber kukkumist.

Immutatud männipuidust

Immutatud männipuidust tooted on immutatud puidukaitsevahendiga Tanalith E, mille värvus on roheline ja selle tõttu on ka puitmaterjalist osad rohelise värvusega. Immutus teeb materjali vastupidavamaks ilmastikule. Immutatud puit on keskkonnale ja inimesele ohutu. Immutatud puitu võib värvida, seega võib ostja pärast toote soetamist, soovi korral toote puitosad üle värvida.

NB! Puidust kaupu ei panda otse murule. See tähendab, et enne toote paigaldamist on vajalik ette valmistada aluspind. Aluspinnaks sobib hästi terrass, kivi (näiteks tänavakivi), killustik vmt pind.

Hinnakirjas toodud hinnad sisaldavad käibemaksu!

Kontakt

KOSE LADU

Ujula põik 3, Kose alevik, Kose vald, Harjumaa, 75101

Selgitus: Tagumine kaarhall Kose ujula kõrval.

LAHTIOLEKUAJAD

Anname kaupu üle eelnevalt kokku lepitud ajal.

Helista ja lepime aja kokku.

VÕTA ÜHENDUST

Nimi: Ove Tamme
Telefon: 5656 0096

E-mail: info@ehitusoutlet.ee

ETTEVÕTTE ANDMED

Oserv OÜ
Reg nr:  11463536
KMKR: EE101212221
A/a: EE781010220081689016

© 2020 Oserv OÜ kõik õigused kaitstud. Lehe sisu loata kopeerimine keelatud.