Aiamööbel

Meie tootevalikus on:

  • head ja soodsad immutatud männipuidust (roheline immutus) pingid, lauad ja piknikukomplektid
  • Siberi lehisest Eestis toodetud disainbrändi LarixFURN kaubad. Loe rohkem nende aiamööbli kohta https://larixfurn.com/et/ 

Immutatud männipuidust tooted

Pink klassik

soodushind 79 eur

tavahind 127 eur

Tootekood: 060102

Lihtne ja praktiline immutatud männipuidust õuepink seljatoega on valmistatud tugevast materjalist 45x120cm. Toote kogukaal on 73kg. Pink on 75cm kõrge, 180cm lai ja 40 cm sügav. Pink sobitub hästi kokku tootega laud klassik(tootekood 061501). Pink on kokku pakitud, kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav. Kokku pakitud kujul on toote mõõdud: 115x185xh25cm. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. Kokkupanekuks on vaja ainult omalt poolt akutrelli. Pink tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ning ohutuse tagamiseks tuleks see kinnitada aluspinna külge, et vältida selle ümber kukkumist. 

Laud klassik

soodushind 79 eur

tavahind 145 eur

Tootekood: 061501

Lihtne ja praktiline immutatud männipuidust õuelaud sobib hästi koduaeda või suvilasse. See on valmistatud tugevast materjalist 45x120cm ja toote kogukaal on 88kg. Laud on 78cm kõrge ja 180x74cm suuruse lauaplaadiga. Laud sobitub hästi kokku tootega Pink klassik (tootekood 060102). Laud on kokku pakitud, kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav. Kokku pakitud kujul on toote mõõdud: 80x180xh30cm. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. Kokkupanekuks on vaja ainult omalt poolt akutrelli. Laud tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale.

Pargiping

soodushind 99 eur

tavahind 165 eur

Tootekood: 060201

Ilusa disainiga ja seljatoega pink on valmistatud immutatud männipuidust. Toote kogukaal on 55kg. Pink on 88cm kõrge, 150cm lai ja 56 cm sügav. Pink on kokku pakitud, kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav. Kokkupakitud kujul on mõõdud 75x185xh20cm. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. Kokkupanekuks on vaja ainult omalt poolt akutrelli. Pink tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale, et vältida selle ümber kukkumist.

Piknikukomplekt

soodushind 126 eur

tavahind 209 eur

Tootekood: 060501

Tore komplekt koduaeda või suvilasse. Immutatud männipuidust aiamööblikomplekt koosneb ühest mahukast lauast ja kahest pingist. Laud on 72cm kõrge ning komplekti pikkus on 180cm ning Laius 160cm. Laud ja pingid ühendatakse omavahel kokku. Komplekt on valmistatud heast tugevast materjalist 45x120mm. Komplekti kogukaal on 115kg. Komplekt on kokku pakitud, kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav. Alusele pakituna on mõõt u 78x185x30cm. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. Kokkupanekuks on vaja ainult omalt poolt akutrelli. Komplekt tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ning ohutuse tagamiseks tuleks see kinnitada aluspinna külge, et vältida selle ümber kukkumist.

Piknikukomplekt L

soodushind 179 eur

tavahind 325 eur

Tootekood: 063701

Mahukas piknikukomplekt aeda või suvilasse. Immutatud männipuidust aiamööblikomplekt koosneb ühest suurest lauast ja neljast pingist. Laud ja pinged ühendatakse omavahel kokku. Komplekt on valmistatud heast tugevast materjalist 45x120mm. Komplekti kogukaal on 158kg. Komplekt on kokku pakitud, kuid lihtsasti juhendi järgi kokkupandav. Kokkupakitud kujul on mõõdud: 230x120xh20cm. Juhend ja kõik vajalikud detailid (sealhulgas kruvid jm kinnitusvahendid) on tootega kaasas. Kokkupanekuks on vaja ainult omalt poolt akutrelli. Komplekt tuleks paigaldada võimalikult siledale pinnale ning ohutuse tagamiseks tuleks see kinnitada aluspinna külge, et vältida selle ümber kukkumist.

LarixFURN Siberi lehisest tooted

X-table

soodushind 49 eur

tavahind 70 eur

Tootekood: LXTBL

X-table on nutikas 3 in 1 toode, mida võib kasutada nii jalatoe, pingi kui ka väikse lauana. Toote mõõdud: 37x56xh29,5cm. Toodet on võimalik hoiustamiseks lihtsasti kokku panna, et see võtaks vähem ruumi. X-table on valmistatud Siberi lehisest ja kinnitatud terasest poltidega, mille tõttu sobib see kasutamiseks nii toas kui õues. Siberi lehise loodusliku hea ilmastikukindla omaduse tõttu ei ole kasutatud tootmises keemilisi immutusvahendeid. X-table sobib hästi kokku Lazy chair tooliga. Toode on kokku monteeritud, karbist välja võttes tuleb kasutamise alustamiseks kinni keerata vaid liblikpoldid. Viimaste eemaldamisel on võimalik toodet taas kokku panna, näiteks talviseks hoiustamiseks.

Lazy peapadi

soodushind eur 15

tavahind 25 eur

Tootekood: LPILL

Lazy peapadi on mõeldud kasutamiseks koos Lazy tooliga. Padjal on tagasihoidlik värvus, et sobida erinevate eksterjööride ja interjööridega. Sellel on lihtne ja kasutajasõbralik disain. Padja katteriie on 100% linane ning seda saab tooli külge kinnitada džuudist nööridega, mida on kasutatud ka teiste LarixFURN toodete juures. Seetõttu sobib see stiililt kokku ülejäänud tootevalikuga. Padja peal on valget värvi niidiga tikitud LarixFURN logo. Linane katteriie on nahasõbralik ja hingav. Katteriie on lihtsasti eemaldatav ja masinpestav. Padja sisu on tehtud vatiinist, mis tagab padjas hea õhuringluse ning on pehme. Padja mõõdud: u 37×12 cm ja köie diameeter on 6mm. Materjalid: katteriie 100% linane, köied 100% džuudist ja täitematerjal 100% polüester.

Lazy chair tool

soodushind eur 85

tavahind 175 eur

Tootekood: LLAZY

Ilusa disainiga ja 100% naturaalne toode, mis on tehtud vastupidavast Siberi lehisest ja džuudi taimest tehtud köitest. Tool on ilmastikukindel ja sobib kasutamiseks ka välitingimustes. Tooli puitpinda ei ole keemiliselt töödeldud, kuna Siberi lehis on ilmastikukindel tänu oma looduslikele omadustele. Tool on kokku monteeritud. Peale ostmist tuleb vaid toode pakendust välja võtta, valida sobiv seljatoe kalle ja pingutada köisi. Tooli nutikas disain võimaldab seda ühe liigutusega hoiustamiseks kokku voltida ning vahetada seljatoe kaldenurka. Tooli mõõdud on: istumisosa sügavus 30-40cm, laius 55cm, kõrgus maast 20-35cm; tooli seljatoe kõrgus 90-94cm, laius 63cm, sügavus 95cm, kõrgus maast 100-110cm (mõõtude vahemikud varieeruvad vastavalt tooli asendile).

SET XS 2-in-1 komplekt

soodushind eur 89

tavahind 190 eur

Tootekood: L2I1

SET-XS on tore kaks ühes komplekt, kus on ühes pakis Lazy tool ja Lazy peapadi. Tool on ilmastikukindel ja sobib kasutamiseks ka välitingimustes. Tooli puitpinda ei ole keemiliselt töödeldud, kuna Siberi lehis on ilmastikukindel tänu oma looduslikele omadustele. Tool on kokku monteeritud. Peale ostmist tuleb vaid toode pakendust välja võtta, valida sobiv seljatoe kalle ja pingutada köisi. Padja saab lisada toolile sidudes. Padja ümbris on linasest ja eemaldatav ning käsitsi pestav. Tooli nutikas disain võimaldab seda ühe liigutusega hoiustamiseks kokku voltida ning vahetada seljatoe kaldenurka. Tooli mõõdud on: istumisosa sügavus 30-40cm, laius 55cm, kõrgus maast 20-35cm; tooli seljatoe kõrgus 90-94cm, laius 63cm, sügavus 95cm, kõrgus maast 100-110cm (mõõtude vahemikud varieeruvad vastavalt tooli asendile).

Hinnakirjas toodud hinnad sisaldavad käibemaksu!

Immutatud männipuidust

Immutatud männipuidust tooted on immutatud puidukaitsevahendiga Tanalith E, mille värvus on roheline ja selle tõttu on ka puitmaterjalist osad rohelise värvusega. Immutus teeb materjali vastupidavamaks ilmastikule. Immutatud puit on keskkonnale ja inimesele ohutu. Immutatud puitu võib värvida, seega võib ostja pärast toote soetamist, soovi korral toote puitosad üle värvida.

Siberi lehisest

Miks kasutab LarixFURN oma toodete valmistamiseks just Siberi lehist?

Kuna Siberi lehis on suurepäraste omadustega materjal. Lisaks on lehisel ilus puumuster, mis teeb sellest puuliigist valmistatud tooted ilusaks. Puit pärineb Siberi piirkonnast Venemaalt, kus sirguvatel puudel on eriti karmid kasvutingimused. Just selle tõttu kasvavad puud seal aeglaselt ning on sellest tulenevalt tugevad ja tihedad. Ilmastikukindlust lisavad veelgi lehise kõrge vaigu ja tõrvasisaldus, mille tõttu ei saa vesi puidu pinda sisse imenduda. Sellepärast ei ole võimalik ka Siberi lehisest puitmaterjale lihtsasti värvida. Värv lihtsalt ei imendu puidu sisse. Samuti ei ole mõtet ka puitu keemiliselt töödelda (näiteks immutada), sest puidu looduslik ilmastikukindlus on juba ilma töötlemata parem, kui näiteks immutatud kuusematerjalil.

Toodete piltidest

Tootepildid on illustreeriva tähendusega. Tegelik toote värv võib erineda pildil olevast, kuna valgus pildi tegemise ajal aga ka arvutiekraanid moonutavad värve. Lisaks on puit niiöelda “elus materjal” ning selle puumuster, loomulik värvus, immutusvahendi sisseimamusvõime jms on iga toote puhul unikaalne.

Kontakt

KOSE LADU

Ujula põik 3, Kose alevik, Kose vald, Harjumaa, 75101

Selgitus: Tagumine kaarhall Kose ujula kõrval.

LAHTIOLEKUAJAD

Anname kaupu üle eelnevalt kokku lepitud ajal.

Helista ja lepime aja kokku.

VÕTA ÜHENDUST

Nimi: Ove Tamme
Telefon: 5656 0096

E-mail: info@ehitusoutlet.ee

ETTEVÕTTE ANDMED

Oserv OÜ
Reg nr:  11463536
KMKR: EE101212221
A/a: EE781010220081689016

© 2020 Oserv OÜ kõik õigused kaitstud. Lehe sisu loata kopeerimine keelatud.