Ergonoomilised aiatööriistad

Efekt ergonoomilised, vastupidavad ja auhinnatud aiatööriistad, mis on toodetud Euroopa Liidus – Sloveenias. Uudne disain on kasutajasõbralik, ajatu ja geniaalne. Tööriistad on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja toodetud uudse tehnoloogia abil ning on sellest tulenevalt üheaegselt nii vastupidavad kui ka kerged. Kõik materjalid on taaskasutatavad.

Käepideme erilise kuju tõttu:
1. ei pea kasutaja nii palju keha ette kallutama, kui tavalise sirge varre puhul ning sellest tulenevalt on koormus seljalihastele väiksem;
2. käepideme kõrgeim osa kaardub järsemalt vähendades randmele jäävat raskust ning takistades tööriista ümberpöördumist raskuste tõstmisel.

Lumelabidad

Ergonoomiline lumelabidas L puitvarrega

hind 39 eur

Efekt ergonoomilise varrega lumelabidas on oma erilise kuju ja hea materjalivaliku tõttu eriti vastupidav ja kasutajasõbralik. Sobib hästi ka märja ja külmunud lume kühveldamiseks ning jää kraapimiseks. Valikus on nii alumiiniumist kui ka puidust varrega labidad. Puidust vars on valmistatud lamineeritud hübriidpuidust. Varre keskmistes kihtides on kasutatud paplit ning välimises kihis pööki. Paplile on iseloomulik kerge kaal ning pöögile tugevus. Nende koosmõjul on toode kerge aga samal ajal väga vastupidav.

Tootekood puidust varrega: W38
Kogukaal: 1,3kg
Kõrgus: 38x156cm
Materjalid: käepide lamineeritud hübriidpuidust, kõrgkvaliteetne PP ja PVC

 • Tootega on kaasas: labidas ja vars
 • Tootega ei ole kaasas: pakendit

Ergonoomiline lumelabidas L alumiiniumvarrega

hind 45 eur

Efekt ergonoomilise varrega lumelabidas on oma erilise kuju ja hea materjalivaliku tõttu eriti vastupidav ja kasutajasõbralik. Sobib hästi ka märja ja külmunud lume kühveldamiseks ning jää kraapimiseks. Alumiiniumist vars on kerge kuid samas vastupidav. Varre otsas on riputusauk ning see on kaetud PVC kattega, et tagada hea käes püsivus ja nahasõbralik pind ka külma ilmaga töötades. 

Tootekood alumiiniumist varrega: E58
Kogukaal: 1,4kg
Kõrgus: 58x156cm
Materjalid: käepide alumiinium, kõrgkvaliteetne PP ja PVC

 • Tootega on kaasas: labidas ja vars
 • Tootega ei ole kaasas: pakendit

Labidad

ERGONOOMILINE LABIDAS MULTI E29

hind 39 eur

Mitmeotstarbeline Efekt ergonoomiline varrega labidas on sobilik kaevamistöödeks nii mullas, kompostis kui ka kivises pinnases. Lisaks saab sellega edukalt kühveldada ja õhutada pinnast ning teha teetöid. Vars on valmistatud vastupidavast, kuid samas kergest alumiiniumist. Varre otsas on riputusauk ning see on kaetud PVC kattega, et tagada hea käes püsivus ja nahasõbralik pind ka külma ilmaga töötades. Labida pea on valmistatud tugevast HADOX terasest ning selle servad on 10cm laiused ja sakilise äärega, et jalg hästi peal püsiks.

Tootekood: E29
Kogukaal: 1,8kg
Kõrgus: 27x150cm
Materjalid: käepide alumiinium, teras, HARDOX teras ja PVC

 • Tootega on kaasas: labidas ja vars
 • Tootega ei ole kaasas: pakendit

ERGONOOMILINE LABIDAS STRONG E22

hind 39 eur

Efekt ergonoomiline varrega labidas Strong on mõeldud raskete pindade (väga kivised ja kõvad) kaevamiseks, õhutamiseks ja kobestamiseks. Sobib hästi ka viljapuude ja põõsaste istutus- ja ümberistutustöödeks. Vars on valmistatud vastupidavast, kuid samas kergest alumiiniumist. Varre otsas on riputusauk ning see on kaetud PVC kattega, et tagada hea käes püsivus ja nahasõbralik pind ka külma ilmaga töötades. Labida pea on valmistatud tugevast HADOX terasest ning selle servad on 10cm laiused ja sakilise äärega, et jalg hästi peal püsiks.

Tootekood: E22
Kogukaal: 1,7kg
Kõrgus: 26X142cm
Materjalid: käepide alumiinium, teras, HARDOX teras ja PVC

 • Tootega on kaasas: labidas ja vars
 • Tootega ei ole kaasas: pakendit

Kõplad ja hargid

ERGONOOMILINE KÕBLAS-KOBESTAJA

hind 28 eur

Efekt ergonoomiline varrega kõblas-kobestaja on mõeldud lumelabidas on mõeldud tugeva ja kivirohke mullapinnase õhutamiseks ning umbrohu väljajuurimiseks. Sobib hästi ka külamistöödeks ning peenarde ääristamiseks. Kõplapea on valmistatud Roosti päritolu HARDOX terasest ning vars on valmistatud vastupidavast, kuid samas kergest alumiiniumist. Varre otsas on riputusauk ning see on kaetud PVC kattega, et tagada hea käes püsivus ja nahasõbralik pind ka külma ilmaga töötades.

Tootekood: E12
Kogukaal: 0,9kg
Kõrgus: 14x133cm
Materjalid: käepide alumiinium, teras, HARDOX teras ja PVC

 • Tootega on kaasas: kõblas ja vars
 • Tootega ei ole kaasas: pakendit

ERGONOOMILINE HARK

hind 39 eur

Efekt ergonoomiline hark on mõeldud keerulisemate muldade kaevamiseks, õhutamiseks ja kobestamiseks. Sobib hästi ka umbrohtude väljajuurimiseks ning on hea abiline kartuli jm juurviljade ülesvõtmisel. Vars on valmistatud vastupidavast, kuid samas kergest alumiiniumist. Varre otsas on riputusauk ning see on kaetud PVC kattega, et tagada hea käes püsivus ja nahasõbralik pind ka külma ilmaga töötades. Labida pea on valmistatud tugevast HADOX terasest ning selle servad on 10cm laiused ja sakilise äärega, et jalg hästi peal püsiks.

Tootekood: E34
Kogukaal: 1,9kg
Kõrgus: 26x142cm
Materjalid: käepide alumiinium, teras, HARDOX teras ja PVC

 • Tootega on kaasas: hark ja vars
 • Tootega ei ole kaasas: pakendit

Rehad

ERGONOOMILINE REHA

hind 39 eur

Efekt ergonoomiline varrega reha on tugev ja sobib selle tõttu eriti hästi raskema pinnase (kivine muld, kõva muld) kuid ka kerge materjali (lehed, muru, liiv) riisumiseks ning muru- ja mullatöödeks. Reha pea on valmistatud Roosti päritolu HARDOX terasest ning vars on valmistatud vastupidavast, kuid samas kergest alumiiniumist. Varre otsas on riputusauk ning see on kaetud PVC kattega, et tagada hea käes püsivus ja nahasõbralik pind ka külma ilmaga töötades.

Tootekood: E36
Kogukaal: 1,26kg
Kõrgus: 36x136cm
Materjalid: käepide alumiinium, teras, HARDOX teras ja PVC

 • Tootega on kaasas: reha ja vars
 • Tootega ei ole kaasas: pakendit

HARDOX teras

Eriti tugev Rootsi päritolu teras, mida kasutatakse rasketehnika ekskavaatorite- ja traktorite koppade ning lumesahkade tootmisel, kuna sellel on sarnased omadused karastatud terasele.

PVC

Vastupidav plastiku liik ehk polüvinüülkloriid. Kasutatakse Efekt toodete alumiiniumvarte katmiseks, et käepide püsiks hästi käes ning oleks nahasõbralik ka külmade ilmade korral. PVC kannatab hästi ka temperatuuri kõikumisi ja peab selle tõttu hästi vastu nii suvistele- kui ka talvistele kraadidele.

Hinnakirjas toodud hinnad sisaldavad käibemaksu!