Veebilehe www.ehitusoutlet.ee isikuandmete vastutav töötleja on Oserv OÜ (registrikood 11463536) asukohaga Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Pärna tn 58a, 93814, tel 5656 0096 ja e-kiri info@ehitusoutlet.ee.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad veebilehelt kaupade tellimisel.

Oserv OÜ veebilehel müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%. Hinnale võib lisanduda  tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud veebilehel vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted päringukorvi või võtta Ehitusoutletiga muul viisil ühendust. Ehitusoutlet koostab pakkumise ja peale arve tasumist vormistatakse tellimus ja komplekteeritakse kaubad.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Oserv OÜ arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. Sõltuvalt makseviisist võib laekumine aega võtta kuni 14 tööpäeva.

Kohaletoimetamine

Kaupu toimetatakse Eesti piires

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning transpordi hind ja kauba kättesaamine on Oserv OÜ ja kliendi vaheline kokkulepe.

Pretensiooni esitamise õigus

Oserv OÜ vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese aasta jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Oserv OÜ kohustus.

Oserv OÜ ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist tarbija tegevuse või tegevusetuse tõttu või kui tegemist on asja tavapärasest kasutamisest tingitud normaalse kulumisega.

Kui Oserv OÜ veebilehelt ostetud kaubal on puudused, mille eest Oserv OÜ vastutab, parandab või asendab Oserv OÜ puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Oserv OÜ ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud või lepitakse ostjaga muud moodi kokku.

Oserv OÜ vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Oserv OÜ osas pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressile info@ehitusoutlet.ee.

Kui ostja ja Oserv OÜ ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.